WMTBOC 2023

Novinky

Informace

Přebíráme žezlo: postřehy pořadatelské výpravy

Jičín/Falun - Švédští pořadatelé mají odpořádáno. My jsme rádi, že jsme u toho mohli být a vidět vše z první ruky. Děkujeme pořadatelům, že drobnou výpravu zástupců příštího šampionátu uvítala ve švédském Falunu. Jak se sluší dle cyklistické etikety, dáváme celé akci Kudos a doufáme, že všichni organizátoři si již řádně a zaslouženě odpočali. Pro nás to znamená, že poslední rok příprav na WMTBOC 2023 je před námi. Něco jsme na švédské výpravě odpozorovali a mnoho nápadů máme v hlavě. Zeptali jsem se jednotlivých členů výpravy, jak ze svého pohledu letošní mistrovství vnímali a co plánují na příští ročník.

IOF advisor visit. (Foto: SJC)

Ředitel WMTBOC, IOF advisor, ředitel arén, ředitel stavby tratí a národní IOF advisor se sešli v Jičíně, aby zahájili poslední rok příprav. (Foto: SJC)
Celý článek.
Informace
Televizní přenos z MČR

Televizní přenos z MČR

Podívejte se na televizní přenos ze závodu Mistrovství ČR v Kutné Hoře. Ať už jste byli účastníky závodu, fanoušky u počítače, diváky na závodě nebo se chcete dozvědět, jak takový závod a s ním spojený televizní přenos vlastně vypadá - neváhejte. Odkaz je zde. A samozřejmě nechybí ani pozvánka na toto Mistrovství světa :)

Informace

Buďte u toho s nimi!

Jádro pořadatelského týmu již více než rok pracuje na budoucí podobě šampionátu. V samotném termínu konání však bude potřebovat organizátorů mnohem více, půjde totiž o jednu z největších sportovních akcí v regionu.

Pro všechny, pro které je MTBO atraktivní náplní volného času, by proto mohla být zajímavá nabídka od ředitele organizačního výboru MS 2023 Pavla Musila: „Můžete být přímo u toho a cvrkot závodů i dění kolem nich sledovat z první ruky. Můžete být celý týden součástí největšího MTBO svátku příštího roku. Můžete analyzovat mapy s nejlepšími světovými závodníky a vlastními silami se podílet na organizaci některé části šampionátu.“

Pro dobrovolníky, kteří se budou na pořádání MS 2023 podílet, je připraveno široké spektrum podpůrných aktivit a benefitů. Samozřejmostí je strava a ubytování během celého vašeho pobytu na MS, k tomu však organizátoři i partneři přidávají další bonusy jako jsou oblečení a další dárky od partnerů MS a opomenout nelze ani značný rozvoj vašich vlastních technických, jazykových, mapových, organizačních či jiných dovedností ve specializovaných týmech v průběhu pořádání.

Vypadá to tedy na velmi akční a zajímavou možnost, jak prožít poslední týden příštích prázdnin. Máte-li zájem se stát dobrovolníkem při MS 2023, stačí jediné: přihlásit se vyplněním dotazníku na webu MS MTBO 2023.

V případě dotazů neváhejte pořadatele kontaktovat, vše potřebné najdete na stránce pro dobrovolníky.

Odkazy
Oficiální web MS 2023 v Jičíně
Bulletin WMTBOC 2023 #1
Informace pro dobrovolníky
Přihláška pro dobrovolníky MS MTBO 2023
Mezinárodní kalendář akcí v Eventoru

 

Informace

Pozvánka

Vážení přátelé orientačních závodů na horských kolech,

jménem organizačního výboru je mi ctí pozvat vás do České republiky na Mistrovství světa v MTBO 2023. Závody se budou konat v okolí měst Jičín, Nová Paka, Mostek, Ostružno, Sobotka a Seletice. Centrem mistrovství bude překrásné město Jičín, které je bránou do oblasti zvané Český ráj.

Kombinace maximálního fyzického výkonu cyklisty s navigací v neznámém terénu je to, co dělá náš sport atraktivním jak pro závodníky, tak i pro diváky.

Upřímně věřím, že si kromě sportovních zážitků odvezete i nezapomenutelné zážitky z pohostinnosti a krásy nejen Českého ráje. Právě proto bych vás rád pozval i na oficiální tréninkový kemp, který se bude konat v rámci MTBO 5 days v Plzni.

Těšíme se a věřte, že děláme a maximum pro to, aby bylo 21. mistrovství světa v orientačních závodech na horských kolech jedinečné.

Všem závodníkům přeji hodně štěstí a všem divákům skvělé zážitky.

Pavel Musil
Předseda organizačního výboru

 

Informace
První bulletin chystaného mistrovství světa v MTBO 2023 v Jičíně je na světě

První bulletin chystaného mistrovství světa v MTBO 2023 v Jičíně je na světě

Kde bude centrum závodů? Jaké prostory jsou embargované a kam se závodníci usilující o start na tomto mistrovství už raději nesmí ani podívat? Kdo jsou hlavní organizátoři? Jaký je plánovaný program? Kde se bude konat oficiální tréninkový kemp? A kdo je na titulní straně?! To všechno jsou otázky, které zodpoví právě vydaný Bulletin 1!

Další informace z průběhu příprav pak najdete jak na webu MTBO.cz, tak především na nedávno spuštěných oficiálních stránkách mistrovství www.wmtboc2023.cz

zobrazit další
Celkem: 41 |< << 1 2 3 4 5 6 7 >> >|
načítat automaticky

Galerie

Nahoru