WMTBOC 2023

Novinky

Informace
Ohlédnutí za MS 2007 a 2015

Ohlédnutí za MS 2007 a 2015

Letošní rok to není poprvé, co se čeští orienťáci ujímají pořádání mistrovství světa v MTBO. To se na české půdě konalo již dvakrát (a málem třikrát). V roce 2007 proběhlo u Nového Města na Moravě a v roce 2015 v Liberci. Ke třetímu mistrovství se schylovalo v roce 2020, ale zastavila ho pandemie Covid-19. České MTBO závody mají ve světě pověst jedněch z nejkvalitnějších a této pověsti vždy dostálo i MS pod českou taktovkou.

Celý článek.
Informace
Kde se v Jičíně najíst?!

Kde se v Jičíně najíst?!

Mistrovství světa se blíží a tak pevně doufáme, že již víte, kde budete v Jičíně spát. Nyní se vám pokusíme přiblížit, kde se dá v Jičíně dobře najíst - z pohledu místních. Ačkoliv je Jičín maloměsto, má překvapivě dost co nabídnout. Na obhlídku ale raději vyražte až město nebude v embargu. (Foto: Café Všehochuť Jičín)

Celý článek.
Informace
Vítejte v Českém ráji

Vítejte v Českém ráji

Ať už usilujete o účast na mistrovství světa MTBO v Jičíně jako závodník, nebo se chystáte přijet zafandit, určitě se vám budou hodit tipy, kam se ve volném čase mezi přípravami, tréninky a mistrovskými závody podívat. A nemusíte mít obavy, embargované prostory necháme daleko za sebou.

Celý článek.
Informace
Jičín bude znovu psát historii

Jičín bude znovu psát historii

Česko je mezi orienťáckou veřejností, a možná ještě specifičtěji mezi MTBO veřejností, považováno za zemi, která umí udělat závody na úrovni. Českého poháru MTBO se pravidelně účastní delegace nejen ze sousedních zemí a když se jich zeptáte, pochvalují si jak stavbu tratí, tak kvalitní zázemí. Ani Jičín není v organizaci závodů pro mezinárodní orienťáckou smetánku žádný nováček. Pojďte se podívat, kolikrát už se Jičín zapsal do historie!

Celý článek.
Informace

Na šampionát se bude vzpomínat jako na vrcholný podnik, říká IOF Adviser

Jak jsme zmínili v minulém článku, v létě odstartoval poslední rok příprav mistrovství světa v MTBO 2023. Jičín i všechny budoucí arény a lesyv červenci navštívil velmi zkušený IOF poradce Magnus Wallenborg, který stejnou funkci zastával například při nedávném a velmi povedeném mistrovství světa v Dánsku (2019). "Jako Event Adviser pro WMTBOC v Jičíně v České republice věřím, že na šampionát budeme vzpomínat jako na vrcholný podnik," napsal.

Celý článek.
Celkem: 41 |< << 1 2 3 4 5 6 7 >> >|
načítat automaticky

Galerie

Nahoru